Innowacyjność

Jako jedyni w Polsce inwestujemy w rozwój umiejętności rekrutowanych przez nas kierowców. Naszym kandydatom dajemy praktyczne umiejętności i wiedzę do tego by wykonywać swój zawód na najwyższym, europejskim poziomie.

Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, które są niezbędne do podjęcia pracy kierowcy w Polsce, Niemczech, Holandii czy Wielkiej Brytanii. Jesteśmy za to doceniani zarówno przez naszych kandydatów jak i klientów, dzięki czemu eliminujemy zjawisko rotacji kierowców u naszych partnerów.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo zarówno kierowcy jak i pracodawcy. Dokładnie weryfikujemy każdą osobę jeszcze przed przyjazdem do Polski. Sprawdzamy umiejętności, wiedzę oraz doświadczenie kandydatów na wszystkich etapach rekrutacji.

Inwestujemy w każdego przyszłego pracownika nie tylko swój czas, ale i pieniądze, ponieważ wyrabiamy wszystkie niezbędne do podjęcia pracy dokumenty (orzeczenia lekarskie, psychotesty, świadectwo kwalifikacji itp.), ale także dbamy o rozwój naszych kandydatów, szkoląc ich z bezpiecznej techniki jazdy i eco drivingu.

Współpracując z nami Twój transport jest bezpieczny.


podstawy-dzialania-filary


Korzyści

Zajmujemy się nie tylko wyszukiwaniem, weryfikowaniem i szkoleniem kierowców.
Naszym kandydatom załatwiamy wszystkie formalności związane z legalności podjęcia pracy i pobytu w kraju pracodawcy.

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz skupić się na rozwoju firmy, a nie martwić się o personel.

Współpraca z nami to oszczędność pracy i pieniędzy.